Dil Seçimi
Menü
Sosyal Medya
Ara

Apeks Dokusuz Örgüsüz Tek. Teks. Des. Hizm. San. ve Tic. Ltd. Şti.

Teknoloji
Bilgi
Bilgi
Kalite
Profesyonel
  1. Ana Sayfa
  2. Kurumsal
  3. Grup Şirketleri
  4. Apeks Dokusuz Örgüsüz Tek. Teks. Des. Hizm. San. Ve Tic. Ltd. Şti.

Apex Nonwovens PP Spunbond alanına, 2011 yılından bugüne kadar kuruluşu 1994 yılına dayanan tek kullanımlık tekstil ürünleri üretiminde uluslararası marka olan Amet Disposables'ı arkasına alarak adımını atmıştır.

Üretim faaliyetlerini Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi’nde sürdüren Apex, toplam alanı 12.000 m2 olan ve teknolojinin tüm yeniliklerini barındıran modern makineleri ile hijyenik şartlarda PP Spunbond üretimini gerçeklestirmektedir. Ürün özellikleri olarak, en 3200 mm, gramaj ise min.10 gr/m2 max.120 gr/m2 olarak çesitli renkler ve uygulamalar ile müşterinin isteği doğrultusunda üretim yapmaktadır.

Apex Nonwovens, üretimini yaptiği PP Spunbond ile kısa zamanda sunduğu kalite ve hizmet anlayışını devamlı optimize ederek global sektörde kalite ve güvenin simgesi haline gelmiştir. Şirketimizin sürekli ve sürdürülebilir büyümesi, kurumumuzun değerli ve yüksek motivasyonlu çalışanlarımız ile gerçekleşmektedir.

Ürünlerimiz OEKO-TEX 100 sertifikasına sahiptir.

Merkezimiz ve fabrikamız Adana’da olup, başta İstanbul olmak üzere İzmir ve Avrupa'da ise Düsseldorf/Almanya'da şubelerimiz mevcuttur. Ürünler hakkında daha detaylı bilgi için lütfen bizimle irtibata geçin.

İLETİŞİM
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et