Dil Seçimi
Menü
Sosyal Medya
Ara

Met Tek Kullanımlık Sağlık Ürünleri Tekstil Ambalaj San. ve Tic. Ltd. Şti.

Teknoloji
Bilgi
Bilgi
Kalite
Profesyonel
  1. Ana Sayfa
  2. Kurumsal
  3. Grup Şirketleri
  4. Met Tek Kullanımlık Sağlık Ürünleri Tekstil Ambalaj San. Ve Tic. Ltd. Şti.

Met Tek Kullanımlık Sağlık Ürünleri Tekstil, Ambalaj San. ve Tic. Ltd. Şti.

Şirketimiz 1995 yılında AMET Endüstri ve Ticaret A.Ş. ünvanı ile Mersin Serbest Bölge’de faaliyetlerine ve tek kullanımlık sağlık ürünleri üretimine başlamıştır. 1999 yılında firma ünvan değişikliği yapılarak MET Tek Kullanımlık Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. adı altında AMET tescilli markamız ile üretimlerimize devam ettik.

2001 yılında üretim tesislerimizi Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi’ne taşıyarak daha modern, daha hijyenik ve tam otomatik makinelerle yeniledik.

Üretmekte olduğumuz maske, bone, kep, galoş, önlük, kolluk, tulum, muayene eldiveni, pet eldiveni ve cerrahi örtüler gıda, sağlık ve ambalaj sektöründe ağırlıklı olmak üzere kullanılmakta olup, hijyen ve koruma gerektiren tüm sektörlerde tercih edilmektedir.

Üretimini yaptığımız AMET markalı ürünlerimiz CE, TSE ve TSEK Ürün Kalite Belgelidir. Ayrıca fabrikamız, TS EN ISO 9001:2000 Kalite Sistemi ile üretim yapmaktadır.

İLETİŞİM
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et